Julia wiszowata

kreatywna fotografia produktowa
Kreatywne Studio 

Cześć!

Bardzo się cieszę, że mamy szansę się lepiej poznać!

 

Nazywam się Julia Wiszowata i z zawodu jestem fotografem produktowym.
Na co dzień prowadzę swoją firmę Kreatywne Studio, której celem jest tworzenie kreatywnych treści wizualnych i animacji dla firm na social media, strony www czy do druku.

 

Świetnie odnajduję się w zdjęciach still life, jestem również stylistą produktów, uwielbiam zajmować się kompozycjami i tworzyć niebanalne scenografie. Jestem także retuszerem i nic nie sprawia mi takiej przyjemności, jak postawienie kropki nad ”i”. Udana sesja w połączeniu z postprodukcją to jak wisienka na torcie i chociaż czas oczekiwania na ten moment jest długi, to dla tych efektów naprawdę warto uzbroić się w cierpliwość! Każdy podjęty projekt czegoś mnie nauczył, ale szkolenia i kursy były równie pomocne, to właśnie dzięki nim, jakość świadczonych przeze mnie usług jest coraz wyższa i jeszcze bardziej wartościowa. 

 

Minęły już ponad 3 lata od kiedy przyjęłam swoje pierwsze zlecenie jako freelancer. Każda kolejna współpraca i kolejny pozytywny feedback, były dla mnie potwierdzeniem, że faktycznie spełniam się w tym co robię i rozwijam na każdym polu. Formalnością już było tylko założenie działalności dla ułatwienia klientom współprac i kontynuacji moich działań w oficjalny sposób. I tak właśnie powstała jednoosobowa firma,

zajmująca się tworzeniem kreatywnych treści wizualnych:

Kreatywne Studio – Julia Wiszowata

 

 

W fotografii słowem klucz jest estetyka.
Kto chociaż raz nie pokusił się na kupno jakiegoś produktu jedynie po obejrzeniu
ładnych, chwytliwych zdjęć? Postęp w technologii sprawił, że ciekawie przedstawiony produkt skutkuje większą szansą na sprzedaż, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór fotografa, któremu powierzymy tak ważną rolę – jak i przecież swoje finanse.

 

 

Czasem klienci mają już jakąś wizję, ale brakuje im elementu spójności w tym co chcą przekazać swoim klientom, wtedy zwracają się z prośbą do Nas - fotografów. Uważam, że powinniśmy być traktowani jako prawdziwa inwestycja w biznesie. Jesteśmy niewidzialnym, ale także nieodłącznym elementem Waszych firm. Jesteśmy tu dla osób, które są otwarte na nowe idee i chcą osiągać swoje wymarzone cele!

Kreatywne studio - Julia Wiszowata2.png