Julia wiszowata

kreatywna fotografia produktowa
Kreatywne Studio 

Cześć!

Bardzo się cieszę, że mamy szansę się lepiej poznać!

 

Nazywam się Julia Wiszowata i z zawodu jestem fotografem produktowym.
Na co dzień prowadzę swoją firmę Kreatywne Studio, której celem jest tworzenie kreatywnych treści wizualnych i animacji dla firm na social media, strony www czy do druku.

 

Świetnie odnajduję się w zdjęciach still life, jestem również stylistą produktów, uwielbiam zajmować się kompozycjami i tworzyć niebanalne scenografie. Jestem także retuszerem i nic nie sprawia mi takiej przyjemności, jak postawienie kropki nad ”i”. Udana sesja w połączeniu z postprodukcją to jak wisienka na torcie i chociaż czas oczekiwania na ten moment jest długi, to dla tych efektów naprawdę warto uzbroić się w cierpliwość! Każdy podjęty projekt czegoś mnie nauczył, ale szkolenia i kursy były równie pomocne, to właśnie dzięki nim, jakość świadczonych przeze mnie usług jest coraz wyższa i jeszcze bardziej wartościowa. 

 

Minęły już ponad 3 lata od kiedy przyjęłam swoje pierwsze zlecenie jako freelancer. Każda kolejna współpraca i kolejny pozytywny feedback, były dla mnie potwierdzeniem, że faktycznie spełniam się w tym co robię i rozwijam na każdym polu. Formalnością już było tylko założenie działalności dla ułatwienia klientom współprac i kontynuacji moich działań w oficjalny sposób. I tak właśnie powstała jednoosobowa firma,

zajmująca się tworzeniem kreatywnych treści wizualnych:

Kreatywne Studio – Julia Wiszowata

 

 

W fotografii słowem klucz jest estetyka.
Kto chociaż raz nie pokusił się na kupno jakiegoś produktu jedynie po obejrzeniu
ładnych, chwytliwych zdjęć? Postęp w technologii sprawił, że ciekawie przedstawiony produkt skutkuje większą szansą na sprzedaż, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór fotografa, któremu powierzymy tak ważną rolę – jak i przecież swoje finanse.

 

 

Czasem klienci mają już jakąś wizję, ale brakuje im elementu spójności w tym co chcą przekazać swoim klientom, wtedy zwracają się z prośbą do Nas - fotografów. Uważam, że powinniśmy być traktowani jako prawdziwa inwestycja w biznesie. Jesteśmy niewidzialnym, ale także nieodłącznym elementem Waszych firm. Jesteśmy tu dla osób, które są otwarte na nowe idee i chcą osiągać swoje wymarzone cele!

CONTACT

Zobacz jak wyglądają sesje zza kulis!

Odwiedź mnie na tych kanałach

i poznaj bliżej mnie i mój świat!

  • Instagram
  • Facebook Social Ikona
  • Pinterest

Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych jakiekolwiek zdjęcie znajdujące się na tej stronie nie może być kopiowane i wykorzystywane do jakiejkolwiek publikacji, rozpowszechniane w internecie lub wykorzystane w celach komercyjnych bez zgody autora. Wszelkie modyfikowanie, udostępnianie oraz reprodukowanie znajdujących się tu zdjęć, również w postaci zrzutów ekranu jest zabronione i podlega karze grzywny lub karze pozbawienia wolności. W przypadku chęci wykorzystania jakiegokolwiek zdjęcia do jakichkolwiek celów proszę o zgłoszenie tego zamiaru pisząc na adres e-mail zawarty w zakładce CONTACT celem uzyskania stosownego pozwolenia.

© 2021 - now by Julia Wiszowata.

Proudly created with Wix.com