Julia wiszowata

kreatywna fotografia produktowa

Cześć! Cieszę się, że mamy szansę się lepiej poznać! :)

Nazywam się Julia Wiszowata i wykonuję fotografie produktowe & krótkie video (stop motion/gify) na potrzeby firm na social media, strony www czy do druku. 

Świetnie odnajduję się w zdjęciach still life. Uwielbiam aranżować niebanalne scenografie i stylizować produkty. Współpracowałam z firmami zarówno na terenie Polski jak i poza jej granicami (współpraca zdalna). Na codzień pracuję w swoim domowym studiu, które jest wyposażone w niezbędny sprzęt do realizacji takich sesji.

 

Moja przygoda z fotografią zaczęła się parę lat temu (czysto hobbystycznie), gdy założyłam swoje konto na Instagramie i zaczęłam tworzyć popularne - układanki Flatlay i rozwijać swoje fotograficzne umiejętności. Minęły już ponad 3 lata od kiedy przyjęłam swoje pierwsze, płatne zlecenie, a każde kolejne tylko utwierdzało mnie w przekonaniu, że właśnie o taką pracę dalej będę walczyć, bo sprawia mi ona ogromną przyjemność.

Estetyka to słowo klucz w tym przypadku, kto chociaż raz nie pokusił się na kupno czegoś jedynie po obejrzeniu ładnych zdjęć? Postęp w technologii sprawił, że ładnie przedstawiony produkt skutkuje większą szansą na sprzedaż, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór fotografa, któremu powierzymy tak ważne zadanie - jak i przecież swoje finanse! 

 

 

Czasem klienci mają już jakąś wizję, ale brakuje im elementu spójności w tym co chcą przekazać swoim klientom, wtedy zwracają się z prośbą do Nas - fotografów. Uważam, że powinniśmy być traktowani jako prawdziwa inwestycja w biznesie. Jesteśmy niewidzialnym, ale i również nieodłącznym elementem Waszych firm, jesteśmy tu dla osób, które są otwarte na nowe idee i chcą osiągać swoje wymarzone cele!

Zapraszam do kontaktu!

CONTACT

Zobacz jak wyglądają sesje zza kulis!

Odwiedź mnie na tych kanałach

i poznaj bliżej mnie i mój świat!

  • Instagram
  • Facebook Social Ikona
  • Pinterest

© 2021 by Julia Wiszowata.

Proudly created with Wix.com